Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του Σχολείου μας τη Δευτέρα 21 Μαρτίου στις 18.00 διοργανώνει στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεωνημερίδα με θέμα την ψυχολογική στήριξη των παιδιών μας και τη διαχείριση του άγχους εν όψει εξετάσεων, Πανελλαδικών και Ενδοσχολικών, καθώς και την αντιμετώπισή τους από τους γονείς. Ομιλήτρια θα είναι η κλινική ψυχολόγος -ψυχοθεραπεύτρια κα. Μελίνα Χαρατσίδου από το Κέντρο Πρόληψης Γλυφάδας. Στα πλαίσια της εκδήλωσης θα γίνει μια πρώτη γνωριμία με τον καινούργιο μας  Λυκειάρχη κ. Τριαντάφυλλο Γεώργιο.

Η Πρόεδρος                                    Ο Γ. Γραμματέας

Αποστολάκη Μαρία                      Ντουνιάς Κωνσταντίνος